RóbertĎurovič

webdesigner & editor
Order now!

My Services

code

Web solutions

Do you want your own website? I offer modern web solutions based on actual technologies and trends, that are fully responsive for mobile devices in minimalistic design with minimalistic price. Coversion from PSD files to design in css/js is also available.

code

Linguistic services

Do you need a text correction or translations into czech/slovak or russian language? You are at right place!

code

Volunteering

Are you from non-profit organisation or charity? Now you can order my services for free! I am very glad to help you make a better world!

Note: This service is available only for noncommercial purposes.

Web development

Ponúkam jednoduché webové riešenia vhodné ako webvizitky alebo prezentačné webstránky za použitia HTML5, CCS3 a JavaScript technológie. To všetko v minimalistickom responzívnom dizajne prispôsobenom pre najrôznejšie browsery a zariadenia. Samozrejmosťou je tiež prevod dizajnu webstránky z PSD súboru do kódu, avšak v prípade graficky prepracovaných webov nie je z technického hľadiska možné zabezpečiť responzivitu.

What this service cover?

V cene služby získate množstvo výhod oproti iným webom, a to napríklad:

  • Prehľadnejšiu štruktúru postavenú na najmodernejších štandardoch konzorcia W3C a s použitím DRY princípov.
  • Web vytvorený pomocou CSS frameworku Bootstrap, vďaka čomu bude rýchlejšie hotový.
  • Použitie CSS preprocesoru LESS namiesto klasického CSS, čoho výsledkom bude jednoduchšie spravovateľný vzhľad webstránky.
  • Kompresia webstránky na najnižšiu možnú úroveň, čím sa zrýchli jej zobrazenie.
  • Individuálny prístup, skutočné kódenie, žiadne pseudotvorenie stránok pomocou voľne dostupných Wordpress šablón.
  • Súčasťou sú aj základné grafické práce, farebné zladenie, optimalizácia obrázkov atď.
  • Základné SEO nastavenie webu.

WEB FOR FREE!

I am going to build my own portfolio, so I decided to offer my web services for free! If you want it, contact me at my email address now!

Linguistic services

Text corrections

Ak potrebuješ skontrolovať text pred tým než ho odovzdáš šéfovi, učiteľovi alebo ho použiješ na prezentácii, si na správnom mieste! Spravím 100% korektúru textu z pravopisného, gramatického i štylistického hľadiska, a to všetko za prijateľnú cenu!

Translations

Potrebuješ preklad do angličtiny alebo z angličtiny, prípadne ruštiny? Rád ti s tým pomôžem! Nie som však úradný prekladateľ, týka sa to teda iba neoficiálnych dokumentov, článkov, prác a podobne. Cena je však o to nižšia!

Thesis

Tlačia ťa termíny a nestíhaš písať seminárky, slohy a iné práce, do ktorých sa ti vôbec nechce? Nechaj to na mňa a ja zájdem do knižnice a pripravím pre teba "podklady", ktoré budeš môcť priamo použiť.

Copywriting

Potrebuješ nájsť niekoho, kto napíše recenziu alebo promo článok? Prenechaj to na mňa a ja už nájdem spôsob ako tvoj produkt alebo službu "predať" zákazníkovi.

Chceš ma spoznať bližšie? Chceš poznať môj štýl písania? Čítaj môj blog!

Nonprofit sector

Si z občianskeho združenia alebo vyvíjaš nejakú nezárobkovú aktivitu v prospech komunity a máš záujem o niektorú z ponúkaných služieb? Kontaktuj ma a ja ti rád pomôžem bez nároku na odmenu! Táto ponuka pokrýva úplne všetky poskytované služby.

Potrebuješ napríklad webstránku? Napíš mi email, v ktorom uvedieš ako by mala tvoja budúca webstránka vyzerať (farby, obrázky, funkcie a pod.), s ohľadom na účel webu. Ja pre teba čo najskôr vytvorím jednoduchý web, pomocou ktorého budeš môcť svoju činnosť prezentovať. Služba sa však nevzťahuje na zložitejšie webové riešenia (CMS systémy, eshopy a webové aplikácie). Webstránku je samozrejme možné previazať so systémom WordPress.

V prípade ostatných služieb stačí, keď mi pošleš textové súbory (najlepšie vo wordovom formáte .docx / .doc) a ja ti obratom odošlem skorigované alebo preložené texty, prípadne pre teba napíšem články na rôzne témy podľa výberu.