ja

RóbertĎurovič

software enginner
Využi moju ponuku!

Moje služby

code

Webové riešenia

Chceš vlastný prezentačný web alebo webvizitku? Ponúkam vlastné webové riešenia s použitím najmodernejších postupov s prispôsobením pre mobilné zariadenia (smartfóny, tablety a pod.) v trendovom minimalistickom dizajne a s minimalistickou cenou. Samozrejmosťou je tiež prevod dizajnu z PSD súboru.

code

Jazykové služby

Potrebuješ jazykovú úpravu textu, korektúry, preklad z alebo do angličtiny, ruštiny, prípadne podklady pre tvoju seminárnu prácu? Ponúkam jazykové služby rôzneho druhu za naozaj nízku cenu! Už sa viac nemusíš trápiť nad jazykovými hlavolamami! Využi svoj čas efektívne a prenechaj túto činnosť mne.

code

Dobrovoľníctvo

Pracuješ pre neziskovú organizáciu? Si z občianskeho združenia alebo charity? Môžeš si u mňa objednať webové alebo jazykové služby úplne zadarmo! Rád podporím tvoju snahu o dobrú vec tým, že pomôžem ja tebe. Podmienkou poskytnutia bezplatných služieb je iba ich využitie k nekomerčným aktivitám.

Tvorba webu

Ponúkam jednoduché webové riešenia vhodné ako webvizitky alebo prezentačné webstránky za použitia HTML5, CCS3 a JavaScript technológie. To všetko v minimalistickom responzívnom dizajne prispôsobenom pre najrôznejšie browsery a zariadenia. Samozrejmosťou je tiež prevod dizajnu webstránky z PSD súboru do kódu, avšak v prípade graficky prepracovaných webov nie je z technického hľadiska možné zabezpečiť responzivitu.

Čo služba obsahuje?

V cene služby získate množstvo výhod oproti iným webom, a to napríklad:

  • Prehľadnejšiu štruktúru postavenú na najmodernejších štandardoch konzorcia W3C a s použitím DRY princípov.
  • Web vytvorený pomocou CSS frameworku Bootstrap, vďaka čomu bude rýchlejšie hotový.
  • Použitie CSS preprocesoru LESS namiesto klasického CSS, čoho výsledkom bude jednoduchšie spravovateľný vzhľad webstránky.
  • Kompresia webstránky na najnižšiu možnú úroveň, čím sa zrýchli jej zobrazenie.
  • Individuálny prístup, skutočné kódenie, žiadne pseudotvorenie stránok pomocou voľne dostupných Wordpress šablón.
  • Súčasťou sú aj základné grafické práce, farebné zladenie, optimalizácia obrázkov atď.
  • Základné SEO nastavenie webu.

WEB ZADARMO!

Keďže si budujem svoje portfólio, rozhodol som sa ponúknuť svoje služby v oblasti webdizajnu úplne zdarma! Podmienkou je byť iba dostatočne rýchly a kontaktovať ma na mojej mailovej adrese.

Jazykové služby

Korektúry textu

Ak potrebuješ skontrolovať text pred tým než ho odovzdáš šéfovi, učiteľovi alebo ho použiješ na prezentácii, si na správnom mieste! Spravím 100% korektúru textu z pravopisného, gramatického i štylistického hľadiska, a to všetko za prijateľnú cenu!

Preklady

Potrebuješ preklad do angličtiny alebo z angličtiny, prípadne ruštiny? Rád ti s tým pomôžem! Nie som však úradný prekladateľ, týka sa to teda iba neoficiálnych dokumentov, článkov, prác a podobne. Cena je však o to nižšia!

Školské práce

Tlačia ťa termíny a nestíhaš písať seminárky, slohy a iné práce, do ktorých sa ti vôbec nechce? Nechaj to na mňa a ja zájdem do knižnice a pripravím pre teba "podklady", ktoré budeš môcť priamo použiť.

Copywriting

Potrebuješ nájsť niekoho, kto napíše recenziu alebo promo článok? Prenechaj to na mňa a ja už nájdem spôsob ako tvoj produkt alebo službu "predať" zákazníkovi.

Chceš ma spoznať bližšie? Chceš poznať môj štýl písania? Čítaj môj blog!

Neziskový sektor

Si z občianskeho združenia alebo vyvíjaš nejakú nezárobkovú aktivitu v prospech komunity a máš záujem o niektorú z ponúkaných služieb? Kontaktuj ma a ja ti rád pomôžem bez nároku na odmenu! Táto ponuka pokrýva úplne všetky poskytované služby.

Potrebuješ napríklad webstránku? Napíš mi email, v ktorom uvedieš ako by mala tvoja budúca webstránka vyzerať (farby, obrázky, funkcie a pod.), s ohľadom na účel webu. Ja pre teba čo najskôr vytvorím jednoduchý web, pomocou ktorého budeš môcť svoju činnosť prezentovať. Služba sa však nevzťahuje na zložitejšie webové riešenia (CMS systémy, eshopy a webové aplikácie). Webstránku je samozrejme možné previazať so systémom WordPress.

V prípade ostatných služieb stačí, keď mi pošleš textové súbory (najlepšie vo wordovom formáte .docx / .doc) a ja ti obratom odošlem skorigované alebo preložené texty, prípadne pre teba napíšem články na rôzne témy podľa výberu.